PROGRAM
Feb1 |
Onsdag 1. februar, 2023 | |
11:00 | Andakt på Teletunet Omsorgssenter | |
Pastor Jan A. Danielsen med flere deltar.
|
Feb4 |
Lørdag 4. februar, 2023 | |
11:00 | Bønn og lovsang. | |
Vi samles lørdag kl. 11 til en felles oppstart på bønne- og fastehelgen. Misjonskirken vil være åpen til bønn og stillhet etter samlingen.
|
||
17:00 | Bønne- og lovsangssamling i Misjonskirken | |
Vi samles igjen til bønn og lovsang for ny inspirasjon på bønn og fastehelgen.
|
Feb5 |
Søndag 5. februar, 2023 | |
11:00 | Gudstjeneste og barnekirke | |
Pastor Jan A. Danielsen taler. Arvid Juvang er møteleder. Sang og musikk: Minikoret. Barnekirke. Nattverd. Kirkekaffe.
|
Feb6 |
Mandag 6. februar, 2023 | |
19:00 | Bønn og lovsang | |
Feb7 |
Tirsdag 7. februar, 2023 | |
11:00 | Menighetens bønnedag | |
Misjonskirken Notodden er åpen for bønn og stillhet på tirsdager kl. 11-13. Kontaktpersoner er Ann Solveig Simones, tlf. 91695150 og Jan A. Danielsen, tlf. 93679403
|
||
19:00 | Styremøte | |

En liten utfordring
Styret i Misjonskirken har en oppfordring/utfordring til menighetens medlemmer og møtebesøkende: Gi en ekstra sommergave til menigheten! De fleste har fått feriepenger nå, og mange har fått igjen penger på skatten. Flott om noe av dette kan komme menigheten til gode.
Du kan som vanlig gi i kollektbøssa på møtene, over bank eller på vipps. Minner samtidig om at alle som registrerer seg hos kassereren med personnummer kan føre gavene en gir av på skatten. Se mer om dette under "Gave til menigheten".